Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye ez nem valami rosszindula...

Ugye ez nem valami rosszindulatú daganat?

Figyelt kérdés

Kb 16-17 éves korom óta küzdök az aranyérrel... :( Volt egy időszak,kb 3 év,hogy egyáltalán nem jelentkezett. Most szinte folyamatosan van,hol jobban kint van,hol pedig alig érzem,de folyamatosan ott van. Használok rá krémet,de nem múlik el.Nem vérzik,igyekszem magam tisztán tartani. Voltam vele orvosnál ott azt mondták,hogy csak aranyér,de nem értem,hogy akkor miért nem múlik el. A jövőhéten készülök újra orvoshoz,de addig kíváncsi vagyok,hogy mit mondtok.

Félek,hogy nehogy valami komoly dolog legyen.


Köszi szépen a válaszokat előre is!


2014. ápr. 24. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Az aranyér, ha egyszer kialakult, az nem fog elmúlni. Csak egy bizonyos időszakra képes visszahúzódni, illetve tünetmentessé válni. De ahogy jön egy újabb olyan dolog, ami kihozza, pl. nehéz székelés, nem megfelelő táplálkozás, mozgásszegény életmód, újra kialakul, nagyobb lesz, fájdalmas esetleg és egyéb, kellemetlen tünet előjöhet.

Amúgy meg, hogy ott daganat van-e, azt végbéltükrözéssel derítik ki, azon meg mivel még nem voltál, meg valószínűleg nem is leszel, mert nem lesz indokolt, ha egyszer orvos megnézte és azt mondta, hogy ott az aranyér, úgyhogy addig ne akarj magadnak daganatot beképzelni!

2014. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!