Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagylábujjam melet lévő...

Denace kérdése:

A nagylábujjam melet lévő lábujjam piros és bedagad olyankor behajlitanisem tudom de nemtudom miért? Minden télen bedagad és bepirosodik szerintem megfázik de nyáron nem fáj és elmúlik.

Figyelt kérdés
Csak hideg de lehet hogy a téli megfázásnak a szövödménye mert már lassan 3 hete fáj de mitöl?
2014. ápr. 25. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Már vagy 5 éve ezt csinálja telente.De most nem akar mulni .
2014. ápr. 25. 20:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg van-e benne elég olaj, Lehet hogy nincs kenése, De az is lehet hogy a lambaszonda van oda, sokmindentől lehet, Szerintem nézd meg a gyujtást is
2014. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha van OBD csatija olvastasd ki!
2014. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

u.i.:

a Kunta Kinte c. sorozatban találtak rá gyors megoldást!

2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahha rossz kategória. Am meg szerintem elkopott cserélni kell mert nem biztonságos vele a közlekedés.
2014. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tejtermékeket a fehércukrot és a búzából készült dolgokat hagyd el jó pár hónapig. Vegyél valami erős multivitamint amiben sok az A,E,D vitamin és egyél sok-sok zöldséget. A margarint is felejtsd el.


Amúgy az első válaszoló kapott tőlem egy zöld kezet, mert szét röhögtem a fejem xD Az egészség kategóriába kellett volna tenni a kérdést :D

2014. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!