Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek evvel a derékfájáss...

Mit tegyek evvel a derékfájással? Lenn.

Figyelt kérdés
Szóval 21/f vagyok küzdősportot űzök és kb 2-3 hónapja nagyon fáj a derekam,kicsit mindig is fájt néha de most állandó jelleggel fáj még akkor is ha simán sétálok vagy ülök,edzésen minden ütésnél mintha egy kést szúrnának belém. Pihentettem,gyógytornáztam,nyújtottam, voltam MO egyik legjobb sportmasszőrénél vele többször is de egyszerűen nem szűnik meg.Egész a csípőcsontomnál "belül" érzem tehát nem a derekam közepén hanem ahol megtapad az izom.Most majd készülök elmenni egy röntgenre hátha.. De ha valakinek volt hasonló kérem segítsen mert egyszerűen nem lehet így élni.. Előre is köszönöm
2014. ápr. 25. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
biotech es artho guard izületvédő napi 4 szem(véleményem szerint most ez a legjobb főleg ár/érték arányban) meg valamilyen kalcium magnézium tabletta
2014. ápr. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magnézium .kalciun+d3 vitamint szedek folyamatosan ,nemrég szedtem scitec daily one vitamint es scitec collegen liquid nyomelem iiegészítőt de semmit nem használnak ezek..
2014. ápr. 26. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A daily one csak multivitamin a masik meg kollagen. Amit irtam az teljesen mas en meg azt gondolom egy lehetosegnek v ha ez se akkor egy jo orvos
2014. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!