Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El fog múlni valaha is a...

El fog múlni valaha is a csomó? (helix pc)

Figyelt kérdés
4-5 hónapja csináltattam helix pc-t és még mindig nagy csomó van a lyuknál. Az lenne a kérdésem, hogy el fog e múlni valamikor vagy örökké csomós,duzzadt marad a helye? (Ha kiveszem és benövesztem akkor is?)

2014. ápr. 7. 19:15
 1/4 anonim válasza:
Ne piszkáld, csak fertőtlenítsd le rendszeresen és akkor remélhetőleg el fog múlni (tapasztalat) :) Lehet, hogy a fülbevaló anyaga irritálja, vagy valami hasonló. Ha tényleg tetszik a pc, akkor nem érdemes benöveszteni egy ilyen apróság miatt, csak légy türelemmel!
2014. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsot,választ! :)

Rendszeresen fertőtlenítem, fülbevaló meg orvosi acélból van. Türelmes vagyok, csak nagyon megijedtem. Remélem, hogy lassan jobb lesz! :)

2014. ápr. 11. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Lövetted vagy szúrattad?
2014. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos lövettem, pedig szúratni akartam. Szakemberhez mentem. (úgy ajánlották, hogy ő nagyon jó, sokan járnak oda) Mondtam neki, hogy úgy tudom nem szabad lőni csak szúrni, de ő azt válaszolta, hogy ez nem igaz, mert szabad, mindenkinek így csinálja stb. Aztán hirtelen már nem voltam olyan állapotban, hogy felálljak és ott hagyjam.

Egyébként az első 3 hónapban nem is volt vele semmi gond, nem gyulladt be egyáltalán csak 3 hete egy éjszaka nagyon megfeküdtem. A gyulladás már elmúlt csak hát az a duzzanat... ( bár az is csökkent már, jobb, mint volt sokkal)

2014. ápr. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!