Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy ha izzadok...

Mitől lehet, hogy ha izzadok még akkor sem vagyok büdös, ha semmivel nem kentem be magam, ha nem használok izzadás gátlót (hónalj)?

Figyelt kérdés

Főleg a hónaljamnak nem kéne ilyenkor izzadság szagúnak lennie? Na nem mintha zavarna, hogy ninc szagom:) Csak furcsának találom.

Nővérem, mikor izzad, izzadság szaga van, főleg hónaljban. És a környezetemben mindenkinek. Ez valami egészségügyi probléma lehet? nő vagyok, szoktam izzadni, nyáron mindenem



2014. ápr. 27. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te nem érzed úgy a saját szagodat
2014. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de nem is izzadok, erösen, ha spoertolok akkor is csak melegem lesz, folyni nem tud rólam a viz. Nagyon enyhe szaga van akkor frisssn de ahogy lehülök el is mulik, a ruhán sem lesz soha szaga. 30/N
2014. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már azt hittem, valami problémát jelez.

Valóban nincs "szaga". Tudom, mert hülyén hangzik, de megkérdeztem. Én is gondoltam arra, hogy esetleg csak én nem érzem, de nem.

Én izzadok. Nyáron 40 fokban, amikor beérek a munkahelyre, át kell öltözzek, mert a hátamon vízes a poló, de szagom nincs akkor sem, és a ruhának sem.

Tudom, hogy kevés ilyen ember van (olvastam valahol), de ők nem is nagyon izzadnak.

2014. ápr. 27. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy, örülj neki :)
2014. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!