Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben gyorsan...

Az utóbbi időben gyorsan fogytam 7 kilót. Emiatt a melleim lögnak és csúnyák. Ahogy nő majd akkor újrarendes lesz vagy örökre ilyen marad? Tudok vmit tenni? 13/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tavaly egy betegség miatt 1 hónap alatt 10 kg-ot fogytam, a melleim szinte eltűntek, amikor visszahíztam, visszajöttek a cicik is, normálisan. :-)
2014. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a bõr lassan hùzódik össze, légy türelemmel, de készülj fel, nem hetek, hanem hónapok lesznek, te szerencsés vagy, te most nõsz, ez gyorsíthat rajta ezért nem írom, hogy évek... ezért nem szabad heti 0.5-1kg-nál többet fogyni.
2014. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13 évesen még semmi sem végleges..


Arra figyelj hogy egyél rendesen (olvass a paleo táplálkozásról) és eddz minél többet, akár minden nap sportolj, erősíts. Ennyire kell figyelni 13 évesen.

2014. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a "hirtelen" az egész telet tesz ki de lépcsősen fogytam tehát hirtelen, aztán nem aztán megint
2014. ápr. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!