Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájnak az izmaim a...

Miért fájnak az izmaim a kezemnel es lábamnál?

Figyelt kérdés
És nem csak a lábam és a kezem hanem a hátam,hasam,fejem,hányingerem van,szédülök,miért van ez?
2014. ápr. 29. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
És csak 13 éves vagyok.
2014. ápr. 29. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj szüleidnek, és menjetek el dokihoz. Egyébként ne ijedj meg sok mindentől lehet, a legegyszerűbbtől is.
2014. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leprás lettél.
2014. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már mondtam a szüleimnek de ugy látom nem nagyon érdeklik mert még mindig nem mentünk el az orvoshoz :(
2014. ápr. 29. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszik, nem akarsz holnap iskolába menni.
2014. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom :/
2014. ápr. 29. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy rosszul? Mondjad nekik többször, ne hagyd rájuk. Pont azért, hogy ne azt higgyék, hogy csak nem akarsz suliba menni. Esetleg, ha nagyon szarul vagy és van mobilod, hívd fel te magad az ügyeletet, és kérdezd meg, h mit tehetnél. Mond el nekik, hogy szóltál a szüleidnek, de nem tesznek semmit.
2014. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!