Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,170 centi és...

15 éves vagyok,170 centi és 60 kiló. Szerintetek mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Nagyon nagydarabnak érzem magam így, és szeretnék kicsit fogyni. Szerintetek mennyit kéne?

2014. ápr. 30. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyit, ideális a súlyod. Ha formásodni szeretnél, vagy izmosodni, akkor csinálj valamilyen edzést, de fogynod nem kell.
2014. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? De ettől függetlenül tényleg nem kell fogynod, semmi baj ezzel a 60 kilóval, pláne 170 centihez!
2014. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Tudom, hogy elméletileg ez a súly tök normális a magasságomhoz, de én valamiért mégis olyan... nagydarabnak látom magam. Bár még senki sem mondta, hogy fogynom kénr, szóval lehet igazatok van.

Izmosodni nem nagyon szeretnék, mert attól a combom pl. csak vastagabb lesz.. :D de egyébként sportolok rendszeresen :)

2014. ápr. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!