Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az alkoholistáknak...

Mitől van az alkoholistáknak aránylag nagy hasuk és vékony lábuk?

Figyelt kérdés
Nagy has (persze nem sok a napi bevitt ételmennyiség...)és vékony lábak. Van nem messze tőlünk egy kocsma és mikor arra sétálok rá szoktam pillantani, hogy milyen emberek ülnek kint és iszogatnak. Azt figyeltem meg nagy általánosságban, hogy valahogy akik rendszeresen fogyasztanak nagyobb mennyiségben alkoholt azoknál ezek a jellemzők...De ez mitől lehet? Felpuffad a hasuk és lábról illetve karról meg lefogynak? Persze nem mindegyik ilyen de nem értem...:D

2014. máj. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért fiataloknál ez nem annyira jellemzö még, de elöfordul. föleg ha sok cukrozott rövid italt isziok valaki. Egyébként korral alakul ki a viszcelláris zsir. Olvass utána mi is ez ezért van.
2014. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholos italok jelentős energiatartalommal bírnak. Ráadásul az örökös gyomortelítettségtől előreesik a hasfal. (Sörpocak.) Innen nézve tehát a nagy has kérdése megoldódott. Ami vékony lábakat illeti, ez részben optikai csalódás is lehet, hiszen a hordó hashoz képest vékonyabbnak látszik. De az izomvesztés is közrejátszhat. Amelyik izmodat nem használod, nem erőlteted, az idővel leépül. A piások pedig nem arról híresek, hogy sokat futkosnak.
2014. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 1. 18:00
 4/4 anonim válasza:
Ez már a májbetegedés 2. fázisa.. a 3. az utolsó.. a szervezet a vizet a egy helyre gyűjti. Az izmok nagy része víz, ezért nincs semmi izmuk. És mikor ez megtörtént akkor a szervezet még kevésbé fog ellenállni az alkaholnak, mert jóval kevesebb a vér is. Tehát szólj a hülyéknek ha arra jársz, hogy már haldokolnak.
2014. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!