Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hízak meg? (tobbi lent)

Hogy hízak meg? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok, 178cm magas, kg azt nemtudom de nagyon vekony..:( nem tudom egyszeruen hogy tudnek hizni legalabb 1kg it egyszeruen nem megy, nem erzem magam jol a borombe minden ruha szarul all rajtam undorodok magamtol, most vettem egy 15kg egykezes sulyzót és elkezdtem itthon edzeni vele a karomat, felulest csinalok huzockodas meg gugolas sulyal mindent 1 honapja csinalom de ennek sem latom ertelmet mert ugy erzem ettol se fogok hizni kajara is figyelek hogy minnel tobb szenhidratot es feherjet egyek azon gondolkoztam vegyek tomegnovelot? teljesen nem tudom mar mit csinaljak hogy hizzak mert 15kg minimum szuksegem lenne hogy teljesen jol erezem magam es ne szomorkodjak minden nap a testem miatt. ha valaki tud valami tanacsot hogy o eppen hogy hizot ennyi idosen vagy most nagyon megkoszonnem :)

2014. ápr. 3. 01:13
 1/5 anonim válasza:
ha rendszeresen mozogsz akkor hiába eszel sokat kb azonnal le adod.egyél zsíros ételeket(de mértékkel)
2014. ápr. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőt ne vegyél azt felesleges... Mert se normális étrended, se normális eddzésterved! Konkrétan lehúznád a wc-n :D!! Tulajdonképpen megkéne nézni hogy te mennyit sportolsz, mozogsz merthogy ugye egy átlag ember 2000 kalóriát fogyaszt el egy nap, ahhoz hogy hízz neked a mostaninál többet kell enned... Aki sokat mozog az akár 2800-3000 kalória között is elfogyaszt egy nap és még szerencsétlenebb a helyzete, ha alkatilag olyan mint te! Én 183 cm vagyok és 55 kg voltam ami nagyon kevés... Bár szálkás voltam, de nekem nem tetszett, ezért elkezdtem itthon tömegelni és utána néztem mindennek! Kialakítottam egy saját étrendet, hogy miből mennyit egyek, mert ugye nekem pl több zsírra van szükségem, mert az alkatom megkívánja, aztán ehhez még hozzácsaptam egy ilyen esti nasit, amivel egy picit több zsír jött fel, elkezdtem eddzeni itthon aztán mikor már eléggé jó húsban voltam, eljártam futni és ez még most is tart. Lassan abba hagyom a zsírosabb étkezést, mert már nincs annyira szükségem rá. Ez az oldal nagyon jó: [link] amit tudok az kb innen van:) Remélem segítettem, tudom min mész most át! Viszont muszáj lesz megmérned magad, hogy tudd hány kg vagy, ezt majd a cikkben is megtudod hogy miért!
2014. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
esti mit egyek lefekves elott? mert nap kozbe tudom mibol jutok tobb feherjehez es szenhidrathoz es eleg valtozatos:)
2014. ápr. 3. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én este ügyelek arra hogy kb még plussz 1000 kalóriát elfogyasszak (bőségesen) ezt az 1000 kalóriát legtöbbször győri édes kakaós nápolyi vagy más ilyen csokis keksz adja ki
2014. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!