Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez meg miért történt? Vérzés...

Ez meg miért történt? Vérzés borotválkozás után (lenn)

Figyelt kérdés
szóval srác vagyok, lenyírtam a fanszőrzetemet néhány napja teljesen, borotvával, (én nem szoktam folyamatosan levágni, megnő egy darabig utána nyírom) szóval most levágtam borotvával és most hogy eltelt pár nap és borostás volt újra le akartam húzni zuhany alatt (gondoltam könnyebben megy mert még ugye alig nőtt valamennyit) de csak párszor húztam rajta végig a borotvát, mindannyiszor fájdalmat éreztem ezért néhány húzás után abba is hagytam, mikor kiszálltam zuhany alól vettem észre hogy számtalan kis apró pontban vérzem, a szórszálak helyein gondolom. na ez mitől lehet? illetve ha pár napja még simán ment mindenféle ilyen vérzés nélkül nagyobb szőrnél most hogyhogy..?
2009. dec. 25. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű életlen volt a borotvád!És nem mindegy melyik irányba húztad!A párom is mindig zuhany alatt szőrtelenít hetente, és ha életlen a borotvája akkor szokott kitépni néhány szálat, annak a helye vérzik pontokba!Ez nálunk nőknél is így van!Majd a 100-adik borotválásnál már megszokod az érzést is!
2009. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használj borotvahabot
2009. dec. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem ha éles a borotvám ha nem olykor előfordul, h nekem is pontokban vérzik..

mielőtt leborotválod kend be testápolóval vastagon és utána húzd le, de ne várd meg míg teljesen beszívja a bőröd, így jó lesz hidd el, és még kipattogni sem fogsz =)

16/L

2010. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!