Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a kékes...

Mik lehetnek ezek a kékes zöld csomók? Érdemes foglalkozni velük?

Figyelt kérdés
Kb. 11 évesen vettem először észre magamon a bal lábamon valamivel feljebb a térdemnél egy csomót, amely nyomásra fáj. Akkor szóltam dokinak, de akkor azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, esetleg ha el kezd nőni, akkor el lesz távolítva. (Egyébként egyszer el estem úgy a bringával, hogy be ütöttem azt a részt, akkor eltűnt a csomó, de helyette hatalmas, nagyon csúnya sötét lila folt lett, majd 2-3 hét múlva fel szívódott, és újra vissza jött az a csomó.) Most 26 vagyok (nő), és már egyre több helyen vannak, fenekemen, karomon mellemen, hasamon stb, ilyen csomók amik nyomásra fájnak, van amelyik kisebb, van amelyik nagyobb, meg van olyan is ami ki türemkedik. Mik ezek? Érdemes velük foglalkozni? Illetve van még a bal combomon kb. 10 cm-es vonalon olyan kanyargó vonalkák, mint amilyen a visszeres lábemberkék lábszárán vannak, de nem annyira csúnya, nem türemkedik ki,nem lila, hanem pirosas árnyalatú. Mit csináljak? Érdemes ezzel foglalkoznom?
2014. máj. 4. 22:16
 1/1 anonim válasza:
Azt ajánlom menj el a körzeti orvosodhoz vele, ártani nem árthatsz ezzel, viszont ha valami komoly akkor jobb ha minnél előbb kiderül!:)
2014. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!