Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minimális pajzsmirigy alulműkö...

Minimális pajzsmirigy alulműködéssel tényleg nem kell foglalkozni?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos, hogy ezzel nem kell foglalkozni, ha felírna rá gyógyszert akkor meg túlműködne. De én olyan vagyok mint a mosott szar akin átment egy úthenger, ha 10-12 órát alszom akkor is plusz még egyéb apró tüneteim vannak ami szintén a pajzsmirigyhez kapcsolódik. Ilyenkor mi van? Keressek fel egy magánorvost?

2014. ápr. 15. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Szia! Mindenkeppen keress fel egy masik orvost! A pajzsmirigy alulmukodes nem jatek! Nekem szuletesemtol van ez a betegsegem es a gyogyszernek hala hogy teljes eletet elhetek! Megkerdezhezem hany eves vagy kedves kerdezo?
2014. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21
2014. ápr. 16. 18:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor húsvét után elmegyek egy magán kórházba. Van is itt a közelben ahol pajzsmiriggyel is foglalkoznak.
2014. ápr. 16. 18:42
 4/5 anonim válasza:
Gondolom szeretnel majd gyerekeket es a pajzsmirigy problemak befolyasoljak a teherbeesest! Tapasztalatbol mondom! Minel hamarabb menj orvoshoz kedves kerdezo! Es ha lesznek eredmenyek kerlek irj nekem uzenetet! Szeretnem tudni mit mondott az orvos
2014. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2014. ápr. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!