Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesapám köhög néha de nem...

Édesapám köhög néha de nem torokfájás meg ilyenek miatt. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Volt kivizsgáláson már régen, ez évtizedek óta van neki hogy néha köhög egy ideig és semmit nem találtak. Nem merem őt megkérdezni hogy mi a baja, félek hogy valamit elhallgat előlem. 19 éves lány vagyok. Nem dohányzik, nem iszik, egészségesen eszik, egészséges szerencsére. De akkor mitől köhöghet? :S
2009. dec. 26. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegi alapon is lehet. Nem vagyok orvos...
2009. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen a köhögése, hogyha nagyon mélyről jön, mintha felszakadozna neki valami, akkor valószínű, hogy refluxos, de én sem vagyok orvos, csak a barátnőmnek is ezek a tünetei vannak, és őt refluxal diagnosztizálták, az egész családjának ilyen bajai vannak.el szokott utána menni wc-re? lehet, hogy buta kérdésnek tűnik, de ha igen, akkor valószínűleg(ahogy a barátnőm is), ha nagyon belelendül vért köhög fel. :S szerintem kérdzed meg tőle, nem hiszem, hogy azért mérges lesz, ha az egészsége miatt aggódsz :) 16/L
2009. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. a refluxot nem nagyon lehet gyógyítani, maximum csillapítani, méghozzá veszel a boltba fekete retkes, kivájod a belsejét, belereszeled a kivájt héjába, és raksz rá mézet, nagyon rossz íze van, de ha vársz 1-2 órát és utána megissza a retek kioldja a tápanyagait, és egész iható lesz... :S a másik pedig, ami még csillapítaná az a csipkebogyóból készült c vitamin, és a zöld alga por, vízzel keverve(nagyon rossz íze van, mint a krétapor, vagy a spenót)
2009. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Refluxa van, amúgy nekem is van sajnos, pár hete tudtam meg. Ettől is köhöghet? Én nem szoktam köhögni csak akkor, ha beteg vagyok.
2009. dec. 26. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel az apád, valószínűleg öröklötten megkaptad tőle, csak most derült ki. érdemes azokat a csillapítási módokat kipróbálni, amiket leírtam :) hátha valamelyik beválik
2009. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah amugy a refluxnak pont ez a köhögés a tünete. :S
2009. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!