Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik a fenekem nagyvéc...

Miért vérzik a fenekem nagyvécé után?

Figyelt kérdés
Normális értelmes válaszokat. nagyon fontos.
2014. máj. 8. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:

-végbélrepedés

-aranyér

-felmart bőr


Ha nem a székletben! van a vér hanem a felszínén, (élénk piros friss)akkor ezek jöhetnek szóba. A székeléskor jelentkező éles fájdalom szintén erre utalhat.

2014. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószinűleg aranyered ,vagy pedig végbélrepedésed van .
2014. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az új vécépapírtól nem lehet? Mert most új és nagyon hülyén tudtam kitörölni.
2014. máj. 8. 11:37
 4/13 A kérdező kommentje:

Adok egy kicsit pontosabb infókat:


Csak a papíron volt nagyon élénk színű friss vér, nem kevés de nem is hú de sok. Alig mozgok valamit, rosszul étkezem. Sokszor szokott olyan lenni, h nem tudok vécézni. Vérezni ritkán szokott, de akkor is csak nagyvécézéskor, a papíron. Vécézéskor kicsit csíp, de tűrhető. Most utána is szintúgy néha 'csíp' de nem fáj.


A vécépapírra visszatérve, most 2 újjal töröltem, az egyik borzalmas volt, mert puha volt, az meg alig fogja meg a kakit. A másik viszonylag jó de nem olyan jó, mint a megszokott kemény, ultravékony papír. Bocsánat de nem tudom máshogy fogalmazni. :D

2014. máj. 8. 11:47
 5/13 anonim ***** válasza:

wc papírtól nem lehet ,mert akkor nem árulhatnák ha ilyeneket okozna.

sokat ülsz?Nem szokott fájni a hosszadalmas ülés?

2014. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegyél és használj nedves wc papírt vagy popsitörlőt . Ha annak használatával is vérzik ,akkor orvos . Egyébként mióta tapasztalod ezt és minden nagy dolog után így van ?
2014. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen elég sokat ülök. Hát.. a seggem nem fáj ha arra gondolsz, a hátam szokott. Miért?
2014. máj. 8. 11:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem minden nagy dolog után, elég ritka az ilyen. De azt vettem észre.. csak akkor vérzik, ha sokat kell vécéznem. Azt hiszem.
2014. máj. 8. 11:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyered van . Figyelj oda a bőséges folyadékbevitelre ,rostban gazdag táplálkozásra és vegyél a patikában pl Reparon-t és tényleg használj nedves wc papírt .
2014. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. De az aranyér fiatal korban is lehet?


Amúgy most megint mentem vécére (mármint kisvécé), megnéztem óvatosan ott, hogy vérzik e, és már alig látszik valami :)

2014. máj. 8. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!