Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehezen kapok levegőt már...

Nehezen kapok levegőt már éjszaka óta! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha elkezd szúrni a mellkasom és ilyenkor megijedek , ráadásul egyfolytában szédülök szörnyen erősen. Lehet, hogy azért kapok nehezebben levegőt, mert pánikbeteg vagyok és elkezdek félni? A pánikbetegségem nagyon erősen megnehezíti az életemet és mindig minden tünetet észlelek magamon és olyankor megijedek és elkezdek rettegni. Már legszívesebben sírnék, annyira kegyetlen ez az egész. Erősen meg vagyok fázva, de más tünetem nincs. Hívassak orvost?
2009. dec. 27. 16:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek hülyének, de rohadt nehéz egy gimnazista gyereknek naponta úgy elindulnia iskolába, hogy attól kell rettegnie, mikor kezd el remegni vagy szédülni és jön rá egy roham emberek előtt. ha nekem valamim fáj, az agyam egyből azt diktálja, hogy baj van, meg fogok halni, ha nem hívok mentőt.
2009. dec. 27. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Velemis ez van ugyonezek a félelmeim.Most is rettegek h halálos beteg vagyok:(

Szerintem csak emiatt kapsz nehezen levegöt.!!

16L

2009. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a mellkasom szokott szúrni ilyenkor, más nem fáj és kajak nagyonszar :S


15/F

2009. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Hypochonder vagy. Ennyi.
2009. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenűl pánikbetegség aminek a tüneteit leírtad.

Lehet szívizomgyengeseg, szívizom gyulladás, koszorúérelzáródás, asztma, mellhártlyagyulldás, tüdőhályog, szivbillenytyűelégtelenség, pajzsmirigytúlmüködés, magas vérnyomás, krónikustüdő-hörgő elhalás, pajzsmirigyrák, cortexalatti agytaganat#tüdőmöködést befolyásolja, légcsőrák, TBC. Neurológiai ágról nemtudom, hogy honnét szedted a pánikbetegséget, amit te leítál az pánikroham amit valami testi tünet váltott ki alváskor. Ebből kell kiindulnod és feltérképezni mi lehet a baj. Más: ha ennyire pánikolsz, sajnos szorongáscsökkentő gyógyszerekre szorúlsz, aminek egyenes következménye, számos szakma és egyéb mellékhatásokból adodó szövödmény. Amit javaslok: intenzív sport és testfejlesztés> miután kivizsgáltattad magad. Majd fokozatosan szoktasd magad a feszültséghez és légzésterápiás módszert gyakorold.

2009. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a pánikbetegség tüneteit írtam le, mert már kerek 1 éve kiderült, hogy pánikbeteg vagyok és amiatt szörnyen nehéz az életem. Semmi szívvel kapcsolatos bajom nincs, magas vérnyomásom sem. Biztos nem hülyeségből irkálom, hogy attól félek mindig, mikor jön rám egy roham. Szerintem aki nem szenved ebben, annak fogalma sincs, mennyire rohadtul kegyetlen tud ez lenni.
2009. dec. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!