Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyitol napszur...

Most komolyan ennyitol napszurast kaptam? Mi lesz velem nyaron?

Figyelt kérdés
Egy oracskat napoztam de ketszer bejottem.egy kicsit inni meg lehuteni magam utana meg elmentunk setalni, voltunk.napon is de arnyekba tobbet. Most hazajottem es iszonyatosan faj a fejem, de mar szedultem is a melegtol pedig meg kozel sincs olyan ido mint nyaron. Viszont eleg idrges is vagyok attol is megfajdulhatott a fejem?! Vagy ennyitol napszurast kaptam volna?
2014. máj. 10. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy simán csak túl keveset ittál? Szerintem ez a valószínűbb. Másrészt, ha a fejedet sütötte a nap, megfájdulhatott. Nem lesz semmi baj nyáron se, csak vegyél fel egy vékony, fehér sapkát, vagy köss kendőt. Nekem is egykettőre megfájdul a fejem a naptól (bár lehet, hogy csak képzelem, hogy attól), de ha van valami a fejemen, akkor nincs gond.

2014. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!