Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megroppant és most fáj valami...

Megroppant és most fáj valami a fülem közelében, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja egy hatalmasat roppant valami jobb oldalt a fülem mellett. Akkor egy kicsit fájni kezdett, majd később megint roppant egy nagyot és azóta fáj. Ha kinyitom a számat, vagy elhúzom oldalra meg ha ásítok akkor eléggé. Ha sokszor csinálom egy idő után elmúlik, de csak egy ideig és később ugyanúgy fáj. Ha pedig túl nagyra nyitom a számat akkor van amikor kisebb roppanásokat hallok ugyanazon a ponton. Ez már pár napja így megy és már idegesít. Mit tegyek vele?

2014. máj. 11. 00:27
 1/5 anonim válasza:
EZ tényleg kérdés? Nyomás az orvoshoz, ez nem vicc.
2014. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy az egyik oldalt kiakadt az állkapcsod? egyáltalán mit csináltál, hogy roppant egyet? csak úgy magától nem csinál ilyet magától

azonnal menj orvoshoz, mert ha tényleg kiakadt, és a két csont egymás mellett súrlódik, akkor abból súlyos szövődmények keletkezhetnek

2014. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kiakadt-e, viszont megkérdeztem a barátnőm, hogy érezni lehet-e valami és elvileg kijjebb áll a csont az egyik oldalt, viszont kívülről nem látni semmit. Nem csináltam semmi különlegeset, amikor a roppanásokat éreztem, azt hiszem ásítottam épp. Ennyire durva lenne a helyzet? Nem nagy a fájdalom, de evéskor pl. ma zavart :/
2014. máj. 11. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor kijött a helyéről

van ilyen "betegség", egyes embereknek gyakran kiakad, erre oda kell figyelni, hogy később ne legyen belőle baj, holnap keress fel egy orvost

2014. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennek nem igazán örülök, de rendben köszönöm!!
2014. máj. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!