Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs ra okom es megis allando...

Nincs ra okom es megis allandoan idegeskedek. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Minden rendben van az eletemben,megy a tanulas,baratom is van,baratnoimmel is minden oke,itthon is nyugis eletem van. Regebben,altalanos iskolas koromban inkább csak a dolgozatok elott szoktam igy izgulni,mint ahogy most szinte minden percben. Reggelente ahogy felebredek,beleall a gorcs a gyomromba, mintha valami nagy nap lenne,még egy sima szombati napon is. Kb sosincs egy nyugodt oram se,jó,nem mondom, hogy orokke idegeskedek, de napi 8 oraban biztos es egyszeruen mar nem birom. Probalom keresni az okokat, hogy vajon miert van ez,de minél tobbet gondolkodok rajta,annal jobban gorcsol a gyomrom. Es ami a legrosszabb, hogy ennek következtében tok gyakran jonnek ram pattanasok. Nem tudom mit tehetnek, probaltam mar Frontint neha beszedni,kicsit segített is, de nyugtatokon nem elhetek. Az otleteket elore is köszönöm! :) 18/l
2014. máj. 11. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne szedjél és főleg ne időnként Frontint, mert az nem cumicukorka, hanem gyógyszer.


Az állandó idegeskedés mögött valami komoly létbizonytalanség vagy egyéb szorongás áll, amelynek nagyon is mélyre nyúlhatnak a gyökerei. Frontin helyett el kéne menni egy ifjúsági pszichiáterhez, minél előbb.

2014. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond. Túlműködésnél szokott az ember ok nélkül ideges lenni, amikor a TSH alacsonyabb a kelleténél (fordítottan változik). Vérvétel kell hozzá.
2014. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!