Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valamelyikőtök idén...

Volt már valamelyikőtök idén influenzás?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy sikerült meggyógyúlni,voltatok e orvosnál,milyen gyógyszert vettetek be,és be voltatok e oltva?Ha H1N1 akkor mit lehetett tenni?
2009. dec. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nálunk az egész családon végigsöpört!!!Mind be voltunk oltva a párom vérvételi eredménye pozitív lett !H1n1!

Néhány nap eltolódással kaptuk el tőle, de sem én sem a lányom nem h1n1-es volt, csak apa!Természetesen orvosi felügyelet mellett voltunk, hiszen a háziorvos családtagunk! Kuramot szedtünk, lázcsillapítót, köhögéscsillapítót, köptetőt, és a torok, és végtagfájdalmakra algopirynt! 4 nap alatt átment maga a betegség mindenkin, de a köhögés sokáig megmaradt!Már több mint 3 hete volt, de még köhécsel mindenki!

2009. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon beteg voltam kb. 3 hete.Iszonyú fejfájás,torokfájás gyötört.( akkor még nem voltam beoltva)

FLECTOR EP RAPID 50 mg granulátumot szedtem,ami nagyon hamar helyrehozott.Miután rendbe jöttem,akkor mentem el a dokihoz oltatni,és mondta,hogy ez a gyógyszer nagyon jó.

2009. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is flectort szoktam szedni minden fájdalomra(de amúgy gyulladáscsökkentő is, de főként fájdalomcsillapító), de ezt nem írják fel csak úgy. nálunk is másnak írja fel a doki krónikus betegségre, abból veszek be párat. szóval nem biztos, hogy írnak neked is.

amúgy nem voltam beteg és őszintén szólva egy beteggel se találkoztam még, pedig senki sincs oltva se a családból se az ismerősi körből.

2009. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én és a barátom is elkaptuk, de nem tudjuk, hogy ez h1n1 volt-e vagy csak a sima. Én Algopyrint, Cataflamot és C vitamint szedtem, a barátom Azibiotot, Fortedolt, Hydrovalamit és Algopyrint. Hát, más az orvosunk....
2009. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, és egyiken sem voltunk beoltva.


De az ismerettségi körömből az oltás után kb. a 90% megbetegedett és hetekig szenvedtek. Többen voltak orvosnál és megbizonyosodtak róla, hogy az oltásnak hála kapták el a h1n1-t. Csak erről nem beszél a média...

2009. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!