Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaptam egy telefonszámot...

Kaptam egy telefonszámot munkalehetőség címén. Az lenne a teendő, hogy gyógyszert kell bevenni, és befeküdni a Füredi kórházba. Magyarul teszteknek rajtam egy gyógyszert. Szerintetek bevállaljam? Valamelyikőtök csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nagyapám szívgyógyszer "tesztelésébe" egyezett bele. Neki nem kellett ugyan kórházba feküdnie, otthon szedhette, csak sűrűbben ment ki hozzá az orvos ellenőrizni. Neki semmi problémája nem volt emiatt, bár a gyógyszer nála nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és inkább visszatértek a régihez.
2009. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer részt vettem középiskolában egy tesztvizsgálaton, de azért nem kaptunk pénzt, és gyógyszert se kellett beszedni, a sulin keresztül szervezték, tiszta volt. Nem tudom, ha nincsenek részletek, én nem mernék belevágni, azért tudni kéne, ki a cég, és milyen gyógyszer, lehetsz-e rá vagy összetevőjére allergiás (anyukám pl. sok gyógyszert nem szedhet, mert összetevőkre allergiás, ami azt jelenti, hogy ha szedné ezeket, bele is halhatna).
2009. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én voltam ilyenen, kétszer is. Egyszer vérnyomáscsökkentőt, másodszor fogamzásgátlót teszteltek. Be kellett feküdni kórházba, és rengetegszer vettek vért, az összes vénám csupa lyuk volt. Az elején kaptam branült, de az csak egy napig bírta, utána már szúrogattak, és egy idő után nagyon fájt. Összesen vagy 30-szor vettek vért egy alkalommal. Szóval meg kellett szenvedni érte. Akkor még úgy gondoltam, hogy megéri. Előtte meg utána alaposan ki is vizsgáltak. De ma már nem tenném meg mégegyszer. Nem lehet olyan nagy szükségem a pénzre, hogy úgymond a testemet áruba bocsássam. Ki tudja, mi van azokban a gyógyszerekben. A fogamzásgátlós teszt után lett egy hatalmas petefészek cisztám. Az orvos azt mondta, hogy nem biztos, hogy attól, de lehet, hogy hozzájárult. Szóval én soha többet nem megyek ilyenre.
2009. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megbeszéltük otthon a dolgot és nem fogok elmenni.

Lehet, hogy per pillanat nem lesz semmi hatása a kísérletnek, de ki tudja, hogy a későbbiekben mi lesz?

2009. okt. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!