Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől teherbe eshetek? Nagy...

Ettől teherbe eshetek? Nagy az esélye?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. háromszor voltunk úgy együtt, hogy nem védekeztünk, de kivette, mielőtt elment. Egyébként mindig védekezünk.

A terhességnek a jeleit nem nagyon érzékelem, annyi, hogy enyhén görcsöl a hasam, de ez attól is lehet, hogy ideges vagyok. Meg ma kellet volna megjönnie, de nem jött meg. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?


2014. máj. 12. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok az esélye,de biztosan olvastad már,hogy bizony az előváladékban is vannak spermák. Az,hogy fáj a hasad inkább a menzesz megjövetelére utal,mint terhességre. A terhességnek nem jele a hasgörcs. Ráadásul még nincs 1 napja,hogy nem jött meg,normál esetben is akár 1 hete is késhet a menzesz.
2014. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe eshetsz.

Annak, amit csináltok, az a neve, hogy megszakításos közösülés, és a hatékonysága annyira rossz, hogy még védekezésnek sem igen nevezhető. (35-40 körüli Pearl-index: ez azt jelenti, hogy 100 nő közül, aki így védekezik, 35-40 esik teherbe egy év alatt.)


Szerintem válassz TISZTESSÉGES védekezési formát, ha már szexelni elég idős vagy, akkor ahhoz is, hogy átgondold a következményeit.

2014. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!