Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülem befort egy kicsit mit...

A fülem befort egy kicsit mit csinaljak? (többi lent )

Figyelt kérdés
A bal fülcimpám valahogy begyulladt előtte 1 évig arany fülbevaló volt benne kb honaponta kivettem megtakaritottam, visszatettem. Most valahigy a fülcimpám bedagadt meg fájt és kivettem a fülbevalot most 1 masfel hete volt ez most kicsit jobb volt lelohadt, nem fáj bele akartam tenni a fülbevalót a jobba ami nem volt beteges azzal minden rendben de a balnak a hátulja egy kicsit beforrt. Ilyenkor mi van? Újra ii kell fúrni? Lőni? Elég ha agresszívan átszakítom a fülbevalóval vagy tűvel? Fáj ha lövik? Fáj?Milyen érzés? s.o.s. teljesen beparáztam most emiatt><

2014. máj. 12. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le szesszel a fülbevalód és a füledet is, majd nyomd át a beforrt hártyán. Nem lesz semmi bajod tőle. Ha fáj, akkor jegeld le a fülcimpád és úgy tedd be a fülbevalót.
2014. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elso valaszolonak teljesen igaza van! Ha mindent ugy csinalsz ahogy O mondta, nem lesz semmi gond! Tapasztalat:) sok sikert:)
2015. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!