Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminokat használtato...

Milyen vitaminokat használtatok/használtok, melyikkel voltatok/vagytok a legelégedettebbek?

Figyelt kérdés

Illetve, ha családtagjaid, ismerőseid tapasztalatait is megírod, annak is fogok örülni!

Légy szíves, írj márkát (vagy írd körül) és azt, hogy miért volt jó vagy rossz! Köszönöm!

Van vitamin (forgalmazó vagy gyártó), amit nagyon javasoltok vagy amit messziről kerüljek el?



2014. máj. 13. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmilyent. Sok gyümölcs, zöldség, tej, tojás elegendő.
2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az FLP-s cuccok (aloé vera) nekem beváltak csak baromi drágák!

A fiam felváltva szedte minden nap a marslakócskákat meg a másik gumicukrosat-elfelejtettem a nevét-és egyszer sem hiányzott a suliból!De lehet amúgy se lett volna beteg!

Sima vitaminok Centrum meg Supradyn mintha nem is szedtem volna!

Egyszer megvettem a Lenkey féle alapcsomagot egy hét múlva olyan náthás voltam mint állat DE amíg szedtem sose voltam fáradt,nem fájtak a lábaim,a derekam,tehát mozgásszervi panaszokra nagyon jó volt!

Van egy vitamin a látásra valami lutein vagy mi van benne attól meg olyan rosszul lettem,hogy dobtam is ki!Felvitte a mindig alacsony vérnyomásomat de kegyetlenül!

Ennyit tudtam segíteni,de én is inkább a zöldség gyümölcsre szavaznék ha nem lennének génkezeltek meg agyonpermetezettek meg éretlenül leszedett vagonban érők!

Ha faluról tudsz szerezni biztos forrásból akkor az jobb mint a gyógyszerek!

2014. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

C vitamin, por formaban. Mindegy melyik ceg, a lenyeg, hogy ne legyen benne semmi $zar (szinezek, izesito, anyamkinja) csak C vitamin. Napi 4-5 gram (nem mg!) es kicsattanok az egeszsegtol. Evek ota nem voltam beteg, jol birom a sportot, eleg 8 ora alvas, reggel magamtol ebredek, nincsenek nyavalyaim, csak jo hatasat erzem.


(egyetlen negativuma, hogy eleg savanyu mikor megiszom, illetve utana azonnal oblogetni kell a szamat, mert nem akarom, hogy szetmarja a fogaimat, de inkabb ezt szedem, mint a tablettas kiszerelest amibe beleraknak kimondhatatlan nevu dolgokat is)

2014. máj. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!!! :-) Hasznosak!


Igazából mi nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztunk, évtizedek óta nem is jártam orvosnál, nem szoktam még náthás sem lenni, nem is emiatt kérdeztem, hanem most szeretném magam egy "kicsit felturbózni"! :-)

(Nagyvárosból költöztünk kis faluba pár évvel ezelőtt, nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt magunknak termelünk meg most már, ez nagyon jó! Örülök, hogy ti is sok ilyesmit fogyasztotok, az nagyon fontos!)


Kedves 3. Hozzászóló! Nekem is van itthon aszkorbinsav (por formában C vitamin).

Egyetértek azzal, hogy ebben legalább nincsenek egyéb anyagok!

Te hogyan használod, úgy értem, hogy az általad írt mennyiséget mennyi vízben oldod fel? Igazából ez az aszkorbinsav nekem még csak pár hete van itthon és én porként vettem be, majd ittam utána vizet - akkor ezt majd megváltoztatom és feloldom vízben a port. Akkor meg tudnád írni, hogy mennyi vízben keverjem el? Te már biztosan kitapasztaltad! Köszi!


Az FLP-t csinálta egy ismerősöm, tőle rá fogok kérdezni a termékekre.


Köszi mindenkinek!


Várok még márkákat, egyéb tapasztalatokat is!

2014. máj. 14. 06:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kiskanal C vitamin port egy pohar vizben elkeverek. Neha adok hozza vmi uccsit az ize miatt. Elkeverem, leontom es kesz is. (utana jo alaposan kioblitem a szam vagy fogat mosok, hogy a sav ne marja a fogzomancot)
2014. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, nagyon köszi! (Jó ötlet a szájöblítés utána.)
2014. máj. 14. 19:25
 7/7 anonim válasza:

StarLife vitaminok !!4

GMP minőségi garancia, természetes hatóanyagok, nagyon jó ár-érték arány

Nálunk 13 éve ez a tuti

2019. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!