Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izotóp kapszula okozhatja a...

Izotóp kapszula okozhatja a mell betegségét?

Figyelt kérdés
Kb. novemberben kezdett fájni a bal mellem. Akkor volt a szalagavatóm, azt hittem, hogy csak megerőltettem magam a tánccal. De a fájdalom decemberben és januárban is jelentkezett CIKLUSON KÍVÜL. Persze menstruáció előtt is szokott fájni a mellem, de tudom, hogy az természetes. Aztán most januárban, miután vége lett a menstruációmnak nem is igazán fájt azóta. Tegnap előtt kicsit megnyomogtam, nem túl erősen és azóta fáj, mint az azelőtti hónapokban. Tehát csak a bal, a hónapja alatt is, de még a karomba is kisugároz. De hogy hogy kapcsolódik ez az izotóposhoz? Augusztusban helicobacter pylori fertőzést fedeztek fel nálam...a kezelések először nem sikerültek...de összefoglalva egy féléven belül három iylen izotópos kapcsolát kaptam, amit be kell venni a kilégzés teszt előtt. Ma visszamentem mert a novmberi negativ teszt után megint fájt a gyomrom, és közölte az asszisztens, hogy nincs kapszulájuk, de amúgy sem szabad abból sokat szedni, mert ártalmas. A legutóbbi kapszulát novemberben kaptam, amióta a mellem fáj. Ez okozhat valami, esetleg rákos elváltozást? Vagy mitől fájhat a mellem? Csütörtökön fogok menni nőgyógyászhoz, de addig rosszul leszek az idegességtől. Akinek van valami ötlete írjon! Köszönöm

#mellfájdalom #izotópos kapszula #egyoldali mellfájdalom
2014. febr. 7. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg! Nem valószínű,hogy rákos elváltozás van a melledben. Létezik olyan kezelés,amikor valaki napokon keresztül több napon át kap izotópot (pajzsmirigy),de nem alakul ki mellrák. Ráadásul a mellrákkal(mint általában a többi rákkal is) az a baj,hogy nem fájdalmasak,csak már nagyon előrehaladott stádiumban,viszont akkor már egyéb panaszaid is lennének.
2014. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. febr. 7. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!