Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden szakközép-be kell...

Minden szakközép-be kell végezni alkalmassági orvosi vizsgálatot, de hallottam olyat hogy pl: teljesen le kell öltözni, erről mit tudtok?

Figyelt kérdés
Mennem kell alkalmassági vizsgálatra, az egyik ismerősöm ( fiú )viszont azt mesélte ,hogy neki teljesen le kellett öltöznie, ez esetleg iskolánként változik vagy más a fiúknak és a lányoknak is? Meg a látás vizsgálaton, ha nem látsz valamit akkor alkalmatlan vagy?? Főként azok válaszát várom akik most végeztek idén vagy tavaly ilyen vizsgálatot vagy akik tudnak erről valami.

2014. máj. 14. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ebben a probléma. Egyszerűen megnézik, orvosilag alkalmas vagy az iskola elvégzésére, és nincs e olyan bajod, amit később az iskolára lehetne fogni, hogy ott szerezted be. Tudod, ez egyrészt jó neked is, meg az iskolának is. De az biztos, hogy semmilyen felesleges vizsgálatot nem végeznek el.
2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Régebben én is idegenkedtem ilyesmitől de azután rájöttem hogy nem csak szükséges rossz.Végül is ez befektetés az iskola és nem utolsósorban a te részedről. Nem tudom te mit fogsz tanulni de gondolom a későbbiekben abból szeretnél megélni,bár nekem vannak fenntartásaim azzal kapcsolatban hogy ott mennyire lehet a gyakorlatban valamit is megtanulni. Ne idegeskedj,nem te leszel ott a doki/k/ előtt az egyetlen akit vizsgálgatnak.
2014. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!