Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy zajlik egy pszichológiai...

Hogy zajlik egy pszichológiai alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Szeretnék átjelentkezni egy rendészeti szakközépbe,ugyanis rendőr szeretnék lenni. Milyen kérdések vannak ,vagy feladatok? Minél többet írjatok! Köszi előre is! :)

2014. máj. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érted hogy hogy a 4 éves suliba akkor semmi értelme. Azalatt nincs rendőrképzés. Van rendészeti alapismeretek tantárgy de nem tanitják túl erőteljesen, valamint a tesi sem hajtja halálra a srácokat.

Tehát ha ezt elvégzed nem leszel rendőr, de mégcsak előnyöd sem származik a későbbi felvételin.


Javaslom neked végezd el a középsulit, és jelentkezz a 2 éves rendőrképzésre. Igy lehetsz rendőr.

2014. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan szeretnél átjelentkezni? Egy sima középiskolából? Mert az úgy nem fog menni. Rendészeti szakközépiskolába is csak érettségivel lehet jelentkezni. Lehet, hogy félreértettelek, akkor bocsi, de nem értem pontosan, hogy mit is szeretnél.
2014. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kereskedelem-marketing szakon vagyok már 2. éve. Kecskemétre szeretnék átmenni a Gáspárba már egy fél éve. Intéztem az átjelentkezést 10-be vagy majd a 2014. SZeptemberben induló osztálya,de a baj az,hogy nincs elég hely. Viszont költözünk oda a környékre ,testvérem felhívta az iskolát és azt mondták ,hogy ha ilyen eset van akkor kötelesek felvenni az iskolába,küldjük el a bizonyítvány fénymásolatát + egy kérelmet a szülőtől az átjelentkezésre és visszajeleznek. Na mi mindent megtettünk már és még nem jeleztek. Szerintetek megérné átmenni hogyha netán felvesznek? Félek ,hogy a kereskedelmet nem tudom végigcsinálni. Lehet megbuknék...:/
2014. máj. 14. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor menj másik suliba. Az első válaszomban leirtam hogy teljesen felesleges rendészeti szakközépbe menni amig középiskolás vagy..


Hidd el.. Semmi előny.. Egyik ismerősöm oda járt 4 évig, és most hogy végzett simán megbukott a rendészeti 2 éves képzés alkalmasságiján.


Tanulj, érettségizz le, és utána jelentkezz rendőrnek a 2 éves képzésre.

2014. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem! Nagyon szépen köszönöm. :)
2014. máj. 14. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Báni Kata rendőrségi pszichológus kérdéseket tesz fel és neked válaszolnod kell rá.


- Felizgatna-e szexuálisan, bedrogozott, agresszív ösztönlényeket, majd leállítaná-e őket az aktus előtti utolsó pillanatban, hogy meggondolta magát és mégse akar szexelni. Tenne-e ilyent rendőrként?


Erre majd azt kell válaszolni: IGEN, ha részegen megyek hazafelé és régen dugtam már, akkor IGEN.


És akkor megfeleltél.

2014. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi humorrovatunkat hallhatták.
2014. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értelmiségszinted az egekben van! :)
2014. máj. 14. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Péntek László jjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2014. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!