Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a zöld vér mákajelű (?...

Mi az a zöld vér mákajelű (? ) tabbletta, ami kb 4ezer ft-os erős lúgosításra jó?

Figyelt kérdés

Én csak olyat találtam, hogy árpa pld meg egy ivólét.

Erről hallottam valakit mesélni, hogy mennyire bejött neki, de nem tudok nála rákérdezni. Tudjátok esetleg, hogy mi lehet ez?


2009. dec. 28. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egyszerű kémia, először a gyomorsavval találkozik, amivel kapásból indul is a semlegesítési/közönbösítési reakció. Szóval savtúltengésre baromi jó, de hogy a gyomron kívül az mást ki nem lúgosít, az is tuti. Érvényes ez a többi lúgosító csodasz@rra is.
2009. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy előttem is írták. Ennek a lúgosításnak semmi értelme. Ugyanis ha a szervezeted (véred) PH-ja megváltozna bele is halnál. Ezért a gyomorban minden semlegesítődik és nem olyan hatása van, mint a reklámszövegekben.
2009. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt kolléganőm ezt csinálja. Engem is beleakart vinni a málnásba, hogy vegyek búzafűlét..

Ő issza, és fogyott már pár kilót, van gyógyszer amit csökkentett, el is hagyhatott.

Lehet hogy nem szerencsés a gyomornak ha szódabikarbónás vizet iszunk. Mint ahogy a hipó és sósavat össze öntjük a wc - be. Az tud aztán cirkuszt csinálni.

Ilyesmi zajlik a gyomorban is ha lugosítjuk??

2010. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!