Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőröm van és erős zöld...

Kreol bőröm van és erős zöld szemeim. Az eredeti hajszínem barna. Beújíthatnék egy rézszőke hajszínnel, vagy csak bohócot csinálnék magamból?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt ilyen radikálisan változtanál, azt ajánlom, próálj fel egy ilyen parókát. Azonnal látni fogod, hogy néznél ki és semmit nem kockáztatsz. Én így szoktam.
2011. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bohócot nem csinálnál, de a barna haj ideális neked. már amennyire így elmondod az adottságaid én azt mondom az az igazi
2011. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Kreol bőröm van és erős zöld szemeim"


Hú, tök szép lehetsz! :) Kép van? ;)

2011. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
maradj a barnánál, mókás lenne a szőke, bár érdekes... szerintem mindenkinek a természetes adottságai a legszebbek...azok illenek hozzá a legjobban.
2011. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha befested szőkére akkor elveszted a különleges értékedet! festett szőke bárki lehet de ilyen típusú lány ritka
2011. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem ne fesd be! tiszta szép lehetsz, és a kreol bőrhöz a barna a leggyönyörűbb és a szőke látszani fog hogy nem természetes... stb :) szal sztem ne :D
2011. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szisztöp válasza:
Sztem szuperul állna, és is most akarom rézszőkére és nekem is zöld a szemem és kreol a bőröm, de én is félek hogy nem csak fehér bőrhöz mutat-e jól! Azóta befestetted?És milyen lett, jól áll?Mit szóltak mások????
2012. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!