Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 15 éves,171...

Szerintetek egy 15 éves,171 cm magas lánynak mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
Én most 58 kiló vagyok, ami szerintem sok, és nem is érzem magam jól így. Szeretnék fogyni, vagyis hát már 1 hete fogyókúrázok is, de minden ismerősöm azt mondja hogy felesleges.. Szerintetek?
2014. máj. 15. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igen. Aki szerint felesleges fogyni annak szerintem ne kérd ki a tanácsát többet.
2014. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aShaShaSh válasza:
Szerintem is az. Vagyishogy az 58 kiló optimális. Ha viszont nem érzed jól magad a bőrödben, akkor esetleg, de nehogy túlzásba vidd! :)
2014. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felesleges fogynod. Mozogni, formásodni sosem árt, mert egészségesen táplálkozni, táncolni. Olyan ruhákat vegyél fel, amik kiemelik a neked tetsző testrészeidet.


BMI-indexed: 19,84

"Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!"

Szóval igen, felesleges fogynod.

2014. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyan ennyi cm es kg vagyok :) és én is fogyózok... 14/L
2014. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
fogyózzatok csak, anorexiások :D
2014. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!