Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek melyik korpásodás...

Nektek melyik korpásodás elleni sampon jött be?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családban bárkinél előfordul, akkor a zöld almás head&shoulders-t szoktam alkalmazni, 3-4 hajmosás után teljesen eltűnik a korpa.
2014. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neutrogena T/Gel

Több fajta is van. Én a viszkető fejbőrre valót használtam.

2-3 használat után már megszűnik tőle. Úgy használtam, hogy először ezzel mostam, második mosásnál pedig már a rendes samponommal, aztán a szokásos balzsam.

2014. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kismamák is ugyan úgy használhatják ezeket a samponokat?
2014. máj. 16. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Babé korpásodás elleni sampon.
2014. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elõször ki kellene deríteni mi okozza a korpát, addig felesleges kísérletezgetni...
2014. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Évek óta száraz a fejbőröm! Nem tudom mi okozhatja...
2014. máj. 16. 20:07
 7/7 zoocox válasza:

Már írtam több helyre is. Én is kipróbáltam mindenféle drága csodaszert a patikáig bezárólag (kénes, teafa, stb),de mindig visszatért. Teljesen el voltam keseredve. Hullott a korpa, és hetente háromszor kellett hajat mosnom.

De megtaláltam a megoldást a neten. Tök egyszerű. Nem korpás, nem tért vissza már több mint fél éve. Egy-másfél hetente mosok hajat. Vettünk a DM-ben (máshol is lehet) olcsó (700 ft / 3 db) természetes anyagokból álló szappant, és ezzel mosom a hajam. Vizes öblítés után pedig (1 dl 10%-os sima ecet + 4 dl víz)ecetes vízzel öblítek, majd törölköző. Szemedbe ne menjen azért. Pár alkalom után már szépen javulnia kell. Kevesebbszer mosok hajat jelenleg, és minden második ecetes csak. A többi hajmosás sima szappanos. Olcsó, s jó. Érdemes megpróbálnod.

2014. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!