Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tiltott a fű magyarorszá...

Miért tiltott a fű magyarországon, és hollandiában miért legális?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 18:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
a füvet a távol keletről hozták be indiábol ami egy növény persze hogy korábban volt.:DDD amugy nem hiszem hogy be hozzák a legalizálását mert mindenki ugy van ezekkel a dolgokkal hogy a "drog" rossz. csak az a baj hogy nem tudják mi a drof mert nem hiszem hogy egy kender növény levele azt hogy milyen hatóanyagok vannak benne az nem érdekel nem a marihuánát kéne drognak hívni. hollandiában a fű olyan mint nekünk a pálinka indiában pedig olyan mint világszerte a kenyér.....gyógyhatásárol meg nem is beszélve...bár ha legális lenne nem a gyógyhatá miatt vásárolnának füvet;)))
2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"na azt megsugom nektk hogy a magyarok 90%a füvezik"


na ezen besírtam, szerinted 10 ből 9 ember szív te gyökér?

még az 5% ot soknak tartom, viszont valoabn sokan szivnak, sokkal többen mint azt 1-2 lajikus gondolná :)


"Magyarországon az alkohol fogyasztásában 150fen-en haltak meg a fűben meg csak 2-en!!! és olvastam aszt is hogy valamien törvény be akarja vezetni Magyarországon a fű-t mert az alkohol is dro"g!! és igy az országnak is nagyobb haszon lenne"


a másik amint besírtam.....:D ez aztán pontos adat magyaroszágon 150 ember hal meg az alkoholban... percenként? évente? ..... egyébként gondolom évi akart lenni, de biztos vagyok benne, hogy sokkal többen mint 150 évente, ugy a 150.000 az reálisabbnak tünne nekem! a fűben pedig 2 :DDDD uramisten..... a szívással kapcsolatban még 1 feljegyzett haláleset nem történt a világtörténelem során, ha csak nem olyan extrém esetek, mint hogy átjött egy 10 grammos bibe a tippen és a páciens torkán akadt... vagy maximum a beszívott figyelmetlen autósokat tudom még elképzelni hogy balesetet csinálnak, de beszívva még 10x óvatosabban vezet az ember mint egyébként:)


az én véleményem is az, teljesen mindegy hogy legális-e aki akarja ugyis szivni fogja, mert egy isteni jo dolog, aki meg nemakarja, ha legális lenne sem szivná... na meg amiket még itt ovlasgattam a GYIK on hogy állatok lesznek töle az emberek az elvonástol... uramisten! én 10 éve szívok, ha van rá pénzem midnennap akár többször is!! ha nincs, akkor pedig nem lopok hogy legyen nem csalok, hanem nincs és kész, akár ha 2 hétig nincs akkor addig nincs :) elloenben a cigarettával, ha fél napig nem gyujtok rá már idegbeteg vagyok.... szoval ennyit erröl. szép napot

2013. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
62%
Nálam is voltak holland cserediákok, nekem inkább azzal volt a gondom, hogy 4 órás városnézés az úgy nézett ki, hogy 3 órát a Bershka-ba voltak, mert itt olcsóbb a ruha. A srácokkal semmi gond nem volt, csak az, hogy cigit kellett venni, de hát most ki nem szarja le, inkább az zavart, hogy drága. Mi ez a hülyeség, hogy állatok leszünk tőle meg ezek :DD. Hollandiában szívtam, jó volt, azóta nem, és nem érzem magam szar-fos-kul alaknak. Csak próbált ki, nem fogod megbánni.
2014. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szinte egész világon betiltották,mert ez a legősibb gyógynövény,gyógyítja a rákot is. Jó egyes hülyék elszívják,de nem csak szívni lehet,hanem kenőcsöt készíteni belőle stb. A gyógyszerlobbi a leghatalmasabb a világon,nem igazán örülne ha elesne a gigaprofittól amit a rákkutatás/"gyógyítás" jelent neki. Mellesleg pszichoaktív anyagként használták a sámánok is.
2014. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!