Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valamiféle drog?

Lehetséges hogy valamiféle drog?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap a tesómat hívta valaki,mivel pont pakolt így én vettem fel a telefonját (ismerem nagyjából a barátait,szoktam felvenni helyette),de ekkor idegesen kikapta a kezemből.Rövid beszélgetés után lement a a panel hátába ahol várta már egy srác.Láttam hogy a gyereknek pénzt ad(nem tudom mennyit,nem lehetett kivenni a 4. emeletről)és az neki ad egy tasakot.Mikor feljött a gépem előtt ültem mintha semmit nem láttam volna.Mikor elment edzésre a szekrényében megtaláltam a tasakot amiben 14 kis csomag volt,minden csomagban 7 darab pirula.Nem tudom mi lehet az és aggódok hogy valami komolyabb dolog.Volt már rá példa hogy a tárcájában találtam füvet,szóval nem tudom most mire gondoljak.

2014. máj. 17. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínű, nem kicsibe űzi.
2014. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi ez?

[link]


Tegnap nagyon kapkodtam és nem tudtam megszámolni sem rendesen.Mindenik kis csomagban ugyanezek vannak.

2014. máj. 18. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
fura. nem így szokott kinézni drog. nem lehet, hogy gyúr és ez oda valami cucc?
2014. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Valami testépítő cuccok.

2014. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jár gyúrni és szokott fenni fehérjéket,de még ilyesmit nem láttam.
2014. máj. 18. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is leginkább valami testépítő cuccokra gondolnék, de ki tudja? Ami fura, hogy sokféle színűek. Ha teszem azt extasy lenne, abból egy embernél általában egy színűek szoktak lenni.
2014. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cli_hlt ***** válasza:
Üres kapszulát mindenféle méretben és színben lehet kapni, így a kép alapján nem lehet eldönteni, hogy mi van benne.
2014. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!