Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne még...

Szerintetek mennyit kéne még fogynom 19/F?

Figyelt kérdés
170 és 180 centi között van a magasságom ( pontosan nem tudom mennyi ) és 99 kilós vagyok, szerintetek ezzel a magassággal hány kiló lenne az ideális?

2014. máj. 18. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 75 kg, de megállapítása függ a testtípustól, csontsűrűségtől, és az izom-zsír arányától is.
2014. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


33-as a bmi-d, fogynod kéne.

2014. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: akkor körülbelül egyre gondoltunk... én is kb 70 kilóra gondoltam csak érdekelt mások véleménye is erről.


de egyébként kb 2 éve tudtam megindulni fogyni akkor 130 ról indultam visszafelé ( de azt hozzáteszem hogy amikor elindultam lefelé, 2 hét alatt lement 10 kiló ) azóta meg kisebb nagyobb szünetekkel folyamatosan ment lefelé, volt hogy elég gyorsan, volt hogy pl nemrégiben is 102 és 105 közt ugrált folyamatosan, tegnap reggeltől ma reggelig pl fél kiló ment le...

2014. máj. 18. 09:33
 4/4 A kérdező kommentje:
és szerintetek ezt a 25 kilót mennyi idő alatt lehet leadni, vagy mi a jó? mármint egészséges ha mennyi idő alatt megy le?
2014. máj. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!