Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marijuana fogyasztók! Valakine...

Marijuana fogyasztók! Valakinek közületek volt tudathasadása vagy egyéb problémája aminek a fű az oka?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 09:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Velem például minden alkalommal előfordul hogy elmegy a hatása :D
2014. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a tudathasadás egy elég komoly dolog, nem múlik el az már soha... szerintem te a skizofréniára gondolsz... amúgy a fû nem okoz semmiyen mentális betegséget, pusztán ha hajlamod van rá, segíthet felszínre hozni... nálam ez megtõrtént, rohamokban jelentkezõ deperszonalizációs személyiségzavarom van.
2014. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

" amúgy a fû nem okoz semmiyen mentális betegséget, pusztán ha hajlamod van rá"

Viszont normális ember nem is kezd füvezni...akiket ismerek és füveznek, azok a fű előtt is egy nagy nullák voltak.

2014. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én füvezem 15 éve, és minden területen sikeresnek tartom magam.
2014. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy magadnak sikeresnek tartod nem mérvadó.
2014. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5!

Miért, az, hogy Te sikeresnek tartod e, az talán mérvadó? Semmi bajom nem volt soha a fűtől és semelyik ismerősömnek se. Amúgy olyan nincs, hogy egy mentális betegségnek a fű az oka. Előhozhatja, de ez kb olyan, mintha 120-al száguldoznál a városban, baleseteznél és utólag a falat okolnád.

2014. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

tehát nem az számít, hogy magunkról hogyan gondolkodunk, hogyan érezzük magunkat a bõrünkben, hanem mások véleménye?

Hát én ilyen felfogásban nem is szrretnék élni...

2014. máj. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cli_hlt ***** válasza:

Részemről semmi komoly. Talán kétszer fordult elő, hogy "ráparáztam", de mindkét eset könnyen kezelhető volt (cserébe nagyon kellemetlen).


(Aki nem tudná: a fűpara tulajdonképpen egy pánikroham, kb. olyan érzés, mint amikor lefullad az autó a síneken, és meghallod, hogy dudál a vonat. :) )

2014. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4#-es lassan, de biztosan eléred a leépülés fázisát is, amikor már nem lesz agyad és a nevedre sem fogsz emlékezni. Csak így tovább okos gyerek lehetsz.
2014. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 es vagyok... saját fuvarozó vállalkozásomat vezetem hollandiában, az, hogy 15 éve fogyasztok marihuánát, nem jelenti, hogy minden nap minden percében be lennék tépve... egyszerûen én hétvégén nem leiszom magam a sárga földig mint átlag magyar, hanem tolunk egy kis füves sütit, aztán sakkozunk, vagy zenélünk haverokkal... sajnálom azt aki a füves kultúrát azonosítja azokkal a magyar fiatalokkal, akik bármit magukba nyomnak, tömnek, szívnak, csak jobban érezzék magukat...
2014. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!