Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem tudok székletelni? (bőv lent)

Figyelt kérdés

tegnap előtt kétszer is 'sikerült', tegnap meg egyszer sem, gondoltam majd ma, de hát ma egy sikertelen próbálkozásom volt...

Mivel lehetne segíteni ezen? Mozogjak sokat? egyek rendesen?

Ma pl még nem is ettem, mert annyit kell tanulnom.

valamit írjatok, köszi :(


2014. máj. 19. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán egyél, hogy legyen mit kinyomnod...
2014. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de tegnap meg elég sokat ettem, egyébként most is épp eszek:d, a müzli + tej mennyire jó?
2014. máj. 19. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Székelnem, így mondják, székelnem. Egyél magas rosttartalmú élelmiszereket és igyál sokat, mozogj. Nem kötelező mindennap kakilni (így is mondhatod, ha így tudod), néha előfordul, hogy kimarad egy-egy nap. Eddigi életedben még sose fordult ilyen elő?
2014. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok növényi rost: kefírbe-joghurtba kevert korpa. Cékla bármilyen formában, savanyú káposzta, főként viszonylag friss növényi táplálék, kevesebb feldolgozott élelmiszer és rengeteg folyadék. Naponta legalább 1 ó séta, ebben az életkorban inkább 3-4 óra, futással, egyéb sporttal összekötve. A rendszeres időközönként történő étkezés alapvető fontosságú, inkább többször kevesebbet.
2014. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mégis kinek van ideje napi 3-4 órát sétálni? amúgy minden egyébbel egyetértek
2014. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Nem igazából korábban nem nagyon volt ilyen, legalábbis én nem emlékszem.

2014. máj. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!