Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mielött elküldenek ct vizsgála...

Mielött elküldenek ct vizsgálatra megnézik az eredményeket stb?

Figyelt kérdés
Ha ct re szerenék menni elküldenek megint egy viszgálatra mert én nem nagyon szeretném ha megint gégetükrözés lenne -.- nem nagyon szeretem 1 szer csinálták nem láttak semmit 2 odjára hála belenézet mert jo nagyra tátottam és akkor se volt semmi kenet minta megvan az eredmény annyi nem elég mert én tutira nem szeretném ha megint megnéznék.

2014. máj. 19. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A ct drága, csak indokolt esetben küldenek rá, vagy ha kifizeted.


Alapból nem tudni mire föl akarod hogy megröntgenezzenek, de ha eléggé ragaszkodsz ahhoz hogy neked márpedig panaszod van és csináljanak vele valamit, akkor előbb-utóbb csinálni is fognak egy megfelelő vizsgálatot.


Ha ennek az ára egy újabb gégetükrözés, akkor el kell viselni. Egyébként "még nem fáj eléggé kis hipohonder", és akkor ne nyavajogj.

2014. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gégémmel semmi baj nekem a nyakkammal van vaami karácsony otta fáj gégéemmel semmi baj mintát is vettek semmi semmi elváltozás sincs :S
2014. máj. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!