Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (emésztési...

Mi lehet ez? (emésztési problémák)

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban roppant rendszetelenül táplálkoztam és kevés minőségi tápanyagot vittem be a szervezetembe. Általában úgy nézett ki egy napom, hogy dél-fél 1-1 körül ettem először, utána pedig két lehetőség volt: vagy még 2x (uzsi, vacsi)csipegettem valamit; vagy pedig déltől lefekvésig ettem mindent, amit éppen megkívántam..

Mostanában elkezdtem azt érezni, hogy a gyomrom sokszor fáj, főként a gyomorszájam meg olyan, mint ha egy kő lenne a gyomomban és húzná lefelé, feszítené.. Sokszor van hányingerem is, van, hogy egész nap. Az éhégérzetem is csökkent és gyakran gombóc van a torkomban + evés után puffadok és előfordul, hogy fáj is a gyomrom.


Eléggé meg vagyok ijedve, mert beütöttem egy tünetellenőrzőbe és mindenféle emésztőrendszeri rákos betegségeket hozott ki.

Lehet ilyen komoly a helyet? 20 éves vagyok és sajnos amúgy alapvetően is nagyon stresszes.

Mit tehetnék, hogy jobb legyen? Mert sajnos már enni sem bírok rendesen, emiatt fáradékony vagyok, a tanulása sem tudok rendesen koncentálni és a munkámat sem tudom olyan precízen végezni, mint szeretném :(


2014. máj. 19. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Túlsavasodott a gyomrod valószínűleg. Ezek a tünetek arra utalnak. Egyél rendszeresen, naponta többször. Igyál Citromfű teát és Cickafark teát minden nap. Ezek fognak segíteni. B vitamint is szedjél. Ha nem javul az emésztésed, akkor menj vele orvoshoz.
2014. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!