Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogorvosiról orvosira és...

Fogorvosiról orvosira és fordítva átmenni lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem.
2014. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
orvosiról fogorvosira sem?
2014. máj. 19. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem,egyik sem.
2014. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
De, lehetséges. Nálunk több ember is volt, aki variált a két szak között...
2014. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) És különbözeti vizsgákat kell tenni azért?
2014. máj. 19. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, lehetséges. Azt, hoghy kell-e különbözeti vizsga, azt a kari tanulmányi hivatal tudja pontosan megmondani. Az sem mindegy, melyik évben mész át. Nálunk (PTE-ÁOK) a fogorvosin vannak plusz tárgyak már első évtől, így ha ÁOSZ-ról mész FOSZ-ra, ezeket be kell pótolni, kredit-előfeltételektől függ, hogy az hány félévbe fér bele, de sjnos ezt nem tudom pontosan. Fordítva könnyebb, mert a legtöbb tárgy ugyanazt a vizsgát kéri mindkét szakon, pl. élettanból annyi a különbség, hogy a fogászoknak pár ponttal alacsonyabb a ponthatár, de eddig elfogadták mindenkinek a vizsgáját, aki FOSZ-ról ÁOSZ-ra váltott. Szerintem az anatómiát is elfogadják ugyanúgy, meg a többit tárgyat is. De legegyszerűbb tényleg a tanulmányi hivatalban megkérdezni. :)
2014. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,én is PTE-re szeretnék menni :)
2014. máj. 21. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!