Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű pólon nem látszik nyáron az izzadtság? Hiába fürdök le aztán öltözök fel még el sem indultam uticélomra már is tiszta izzadt a hónomalja és meglátszik a polón, nagyon idegesít mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél vékony ujjas alsó pólót, használj izzadsággátló hintőporos dezodort. És ne gondolj rá hogy izzadsz, mert azzal csak hergeled magad.


Én átérzem a problémát, egy időben még a műtéti megoldásán is gondolkodtam: [link]


A a vegetatív idegrendszer szimpatikus idegének átvágásától sokkal nyugisabb lesz az ember (izgalmi helyzetben nem izzad, nem pirul az arca, nem dobog gyorsabban a szíve...), kémeknél ez rutineljárás. Viszont ez gátlástalanná is teheti az embert.

2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fehéret vegyél fel. Azon látszik messze a legkevésbé.

De a legjobban akkor jársz, ha ujjatlant veszel fel. Így ha izzadsz is, a hónaljadon nem látszik. (Méghogy alsópóló, ebben az időben attól csak még jobban izzadna!!)

2014. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.azért műtétre nem vállalkozok. használok izzadásgátlót de még egyik sem vállt be .a fehér polót megpróbálom! köszi mégegyszer!
2014. máj. 25. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!