Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek büdös?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan büdös, aki mellől menekülnek az emberek, csak én érzem magamon, vagyis a hónaljamon. Meg elég hamar leizzadok, és izzadságfoltos lesz a ruhám. Még télen is. Van mikor fürdés után sem tűnik el a szag. persze nem érezni, csak ha közelről szagolom meg. Mit tudok tenni ez ellen? (16 éves vagyok)

2014. ápr. 24. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

TUDOD LÉTEZIK DEZODOR :DDDD :'DD.

Mondjuk Rexóna, dove, fa.

2014. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szappannal mosd a hónaljad, a tusfürdő ehhez néha kevés:) A Rexona a legjobb szerintem, de lehet, hogy másnak más válik be. Ha az sem elég, valamilyen drágább golyós dezodor, miután kicsit megszáradt, arra a Rexona. Valamint szellős, pamut, hónaljban nem szűk ruházat, és nyugalom, a stressz is okozza;)
2014. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne fürgyé le!
2014. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
A te korodban növekszik a verejték termelődése. Meg persze a faggyúmirigyeké is. (Lásd sok zsíros hajú fiatal!) Alapos mosakodás mindenképpen és valamilyen dezodor használata. De ezekkel is vigyázni kell, mert előfordulhat, hogy egyikre vagy másikra allergiás vagy. Ezt nem lehet tudni előre, csak mikor már kipróbálod. Én is kötöttem ki bevörösödött, égő, fájó hónaljjal bőrszakrendelésen. És hidd el, mások is küszködnek ilyen problémával.
2014. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!