Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mit tesztek és...

Lányok, nők, mit tesztek és milyen rendszerességgel a szépségetekért és egészségetekért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt most lábápolásra,arcápolásra (smink nélkül,csak hogy milyen krémeket használtok),testápolásra. Szoktatok-e valamilyen speciális krémet használni (pl: cellulitisz ellen)? Vagy valami eszközt (pl: masszírozó)? Minden nap foglalkoztok a külsőtökkel,vagy van egy erre kijelölt napotok amikor teljesen "rendbeteszitek" magatokat? :D
2014. máj. 23. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Minden nap kétszer teljes arc hidratálása, szemkörnyék ránctalanítóval bekenése. Arcmosás naponta kétszer. Két naponta arcmaszkot használok. Nyakam testápolózása kétnaponta, ezen kívül mást nem kenek vele, pedig tudom, hogy kellene, de lusta vagyok hozzá.:D Használok naponta színezett hidratálót is a smink alapjaként. Naponta sminkelek, általában kétszer.


Hetente festek körmöt (átlátszóra), heti kétszer körömvágás, kétheti egy lábkörömvágás+nyáron heti egy lábköröm festés, ez télen elmarad, mert nem leszek koszos. Nyáron a lábamat radírozom, lábfürdőzöm. A körömágybőrömet vágóval vágom kéthetente.


havonta festetem a hajamat, mert őszülök, mint az állat.

3 naponta mosok hajat, balzsamozom is ilyenkor, minden este és reggel kifésülöm a hajamat, amit nemrég vágattam le váll alatt érőre.


sportolok (úszás+futás), így nem használok naribőr krémet, mert nincs rá szükség. 27 L


(Hirtelen ennyi jutott eszembe)

2014. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Szőrtelenítést nem írtam: 2 naponta hónalj+lábszár, 2 hetente comb+kar, bajusz, szemöldök hetente gyanta (csináltatom), intim rész..most hogy nincs pasim havi egy alkalom.


Egészségemért sok vizet iszom, különben zabálok minden egészségtelen izét.:D

2014. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Ugye a tisztálkodáson felül, mindennap átmasszírozom az arcom saját készítésű krémmel (semmi extra, shea vaj, különböző olajok). Testápolónak is ezt használom általában. Nem bízom a vegyszeres verziókban. Arckrém vegyesen, de nem drágák, hanem DM-es Alverde különböző termékei.

Arctornát is szoktam este filmnézés közben.


Nyáron arctejet használok arcra, dekoltázsra, karra, lábra, ha tudom, hogy sokat mászkálok majd.


2 havonta dermarollos kezelést csinálok magamnak, de ezt nem ajánlom, ha valaki legalább párszor nem csináltatott ilyenent kozmetikusnál, és nem elég bátor és nem tuti biztos benne, hogy kell.


SZoktam tornázni, futni.


A hajamra semmi extra, néha kis ricinus, 2-3 havonta festem (szőkéről szőkére :))) Balzsam persze mindig.

Fodrászhoz ritkán járok, hosszú hajam van, csak néha kiigazíttatom.


Smink kevés, spirál, a többi néha, ahogy időm és kedvem van.


Műkörmöm nincs, ha lakkozós kedvemben vagyok akkor ahogy lekopik, de jó lakk egy hetet is kibír kézen. Lábon 2 hetente, télen nyáron lakkozom. Epilállás hetente (láb, kar, hónalj, intim terület, szintén télen is)


Szemöldökszedés hetente.


Cellulitiszom szerencsére nincs.


Ha meg van a rutin, nem sok idő az egész.


44N

2014. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nyáron arctejet"


Bocs, NAPtejet.

2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat,érdekesek voltak :) Nekem hogy is mondjam nem volt minta anyumtól hogy mit kellene követni,nem foglalkozott a külsejével és csak nagyon lassan jövök rá arra hogy mit kellene csinálnom az ápolt kinézetért.


Most a lábammal szenvedek mert egyrészt nagyon izzadós,másrészt meg piszok könnyen lesznek rajta bőrkeményedések és hát nyáron ez nem túl esztétikus.


Szeretnék én is kialakítani valami rutint de áh,mindig elfelejtkezek erről-arról :D

2014. máj. 23. 23:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Naponta kétszer kenem hidratálóval az arcom, esténként Aknesolt is használok, mert hajlamos vagyok a pattanásokra.

Naponta 2-3-szor mosok fogat.

A talpamat minden este fürdés után leradírozom habkővel, és bekenem lábkrémmel.

Testápolót, kézkrémet csak akkor használok, ha szükségét érzem.

Három naponta mosok hajat, balzsamozom is. Nem járok fodrászhoz, a töredezett hajvégeket levágom magamnak otthon.

Manikűrre, pedikűrre nincs kijelölt napom, de kb. hetente vágom a körmöm, a lábamon ritkábban. Festem is a körmöm, de nem állandóan, minden lemosás után tartok pár napos/hetes szünetet.

Szemöldököt hetente többször szedek, "bajuszt" szintén, és borotvával szőrtelenítek 1-3 naponta.

Rendszeresen tornázom.

2014. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A bőrkeményedés a legegyszerűbb :)


Minden zuhanyozás, fürdés után egy kicsit reszeld le sarokreszelővel. Esetleg be is kenheted speciális krémmel. 1 perc sincs, ha minden nap megcsinálod :) Sajnos nyáron hamarabb jön a bőrkeményedés a szandálok és meztelen lábfej miatt.

2014. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 arcmosás,ezenfelül heti kétszer arcra bőrradír szappan. Igazából más kenceficét nem is használok arcra,de úgy érzem ennyi is elég neki.

Sminket sajnos sokat használok,vagy 5 vattapamacs elfogy mire leszedem magamról,de lehet a smniklemosó nem a legideálisabb


Hajat három naponta mosok,szilinkonmentes samponnal,ezután balzsam,de csak a hajam végére. Hajat szárítani nyáron egyátalán nem szoktam, télen megszárítom de nem teljesen szárazra. Vaddisznó sörte hajkefét használok,elvileg ezzel kevésbé sérül a haj,nem fog töredezni stb. Ezenfelül hajvitamin.


Száraz a bőröm ezért mindennap zuhany után testápolózok,de nem nagyon szeretem,lusta vagyok hozzá :D


Körmöshöz járok havonta,nem szeretem a festett körmöt.Utáltam hogy két naponta festeni kellet mert lekopott,az meg elég igénytelen.


Szőrteleníteni borotvával és epilátorral szoktam. Szemöldökömet minden héten átnézem,hogy van-e kósza szőrszál.


Meglepő,hogy itt mindenki írja a lábát Hát nem tudom,én nem szoktam rá figyelni, magától mindig puha, soha az életben nem vettem észre rajta változást.


Bevallom sportolni nem igazán szoktam,mert lusta disznó vagyok. Régebben jártam futni barátnőmmel,de aztán nem futás lett a vége :D Inkább arra figyelek,mit eszek,aztán próbálom kompenzálni a helyzetet.

20/L

2014. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző :)


Én is írtam a lábam. Mondjuk én bőrkeményedésekkel szerencsére nem küszködöm különösebben, csak nyáron van egy kicsi, de télen is rendszeresen járok usziba, fürdőkbe, és imádom a színes lábkörmöt :)

2014. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám sem szépítkezett, mindent a Marie Claire-ből tanultam.


Napi két arcmosás, hidratálás, szemkörnyékápolás.

Télen-nyáron más arclemosót, hidratálót használok.

Ha kilépek az ajtón, akár tél van, akár nyár, akár esik, akár süt a nap, mindig van rajtam fényvédő.

Heti kétszer arcradír, utána arcpakolás.

Heti egyszer lábfürdő, lábradír, lábpakolás.

Körmöt akkor vágok, festek, amikor szükség van rá.


Szerintem akkor szokod meg mindezt, ha úgy csinálod, ahogy jön, nem pedig egy napra hagyod az egészet.


(Kb. mintha a mosatlant egy napra hagynád meg, pedig kevesebb idő lenne, ha mindig elmosnád, ami épp a mosogatóban van.)

2014. máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!