Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ricinus olaj segít hogy...

A ricinus olaj segít hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Sajnos le kellett vágnom elég sokat a hajambol mert kicsit rossz állapotban volt de nagyon nem jó ilyen röviden.. kb milyen gyorsan nő a haj és mit tegyek hogy gyorsabban nőjön?

2014. máj. 24. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
segít, annál jobbat nem nagyon találsz
2014. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
B-vitamin komplexet szedj, hónapokon át!
2014. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem csinált semmit a hajammal a ricinus, most az ún. "hagymás módszert" használom pár hónapja és ez nagyon bevált. Sokkal könnyebben kezelhető a hajam, nagyon puha és sokat is nőtt. :) Szerintem egyénfüggő, hogy kinek mi válik be, de igazából olyan olcsó a ricinus, hogy simán megéri megvenni, akkor is ha csak egyszer próbálod ki és pl. nem hat. Én is utána odaajándékoztam egy ismerősömnek, akinek nagyon bevált. :) Próbáld ki, nincs veszítenivalód. :P


21/L

2014. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hajhagymákat a vérünk látja el tápanyagokkal.. Ennyi lenne a válaszom, remélem érthető.
2014. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A ricinus olaj jó rá. :) Én összekeverem 1ek. étolajjal és 2tojássárgájával,de ez hajhossztól függ. Egyszer használtam,nekem dúsabb lett a hajam...de folytatom. Azt olvastam átlagosan nőhet egy hónapban 3cm-t is. Mondjuk ezt ki akarom próbálni. egy héten 1-2x-i pakolásnál eredményes lehet. A körmömnél többet használtam,úgyhogy jó ez a "szer". :)
2014. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is kipróbáltam a ricinust,2 hónapig hetente 3x bekentem,sajnos nem nőtt tőle jobban az átlagosnál:(
2014. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én még csak egyszer használtam,de én is ettől félek. rossz az ha más dicsekszik vele és neked meg semmit sem használ... :(
2014. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem értem mi a jó abban ha valaki valótlanságokat állit és ezzel másokat téveszt meg.Érdekes hogy mindig csak olyanok irnak akiknek havi 3-4-5 cm-t is nőtt a hajuk tőle.Én tisztességesen csináltam,rengeteg időt elvett,de pont semmit sem hatott.
2014. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Lehet,hogy mellette rendesen esznek vagy ugy,hogy sok vitamin van benne és pont az étkezésre nem figyelnek. De senkit sem akarok megbántani,én még nem is használtam sokat,szoval nem tudom,hogy a hajra hogy tud hatni,de a körmömre használom és azok erősebbek lettek...pedig nekem mindig rosszak voltak. :)
2014. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Majd lécci ird meg a tapasztalataidat:)
2014. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!