Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Ég a szám, de nagyon....

Sürgős! Ég a szám, de nagyon. Mit csináljak? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gond nem volt vele. Aztán kihúztam a szúnyogriasztót ( gondolom tudjátok melyikre gondolok, az ami így párologtatja a cuccot) lefeküdtem az ágyamba és elkezdett égni a szám. Rémes érzés és nem tudom mi a baj. Próbáltam megmosni hideg vízzel hátha segít de nem. És most a nyelvem mintha bedagadt volna. Mit tegyek?

2014. máj. 25. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A szúnyogriasztó allergiás reakciót okozhat. Nekünk köhögést okozott és nehezen jöttünk rá, hogy mitől van. Szerintem erős méreg. Szúnyoghálót kell feltenni és a hálószoba ajtaját mindég be kell napközben is csukni. Esetleg az ágy fölé akasztható szúnyogháló is jó megoldás. Egyébként a vegyszeres irtás után ki kell húzni a hálózatból és alaposan ki kell szellőztetni, így szabályos a használata.
2014. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké Köszi! Már nagyjából el is múlt csak kicsit sajog már.
2014. máj. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!