Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedtél már antibiotikumot...

Szedtél már antibiotikumot amit te írattál fel, mert úgy gondoltad rendbe hozhatja a problémádat?

Figyelt kérdés
Gyomorproblémáról van szó, már voltam orvosnál azonban probiotikum szedését javasolta mondván, hogy egy vírus. A jövő héten megyek gasztroenterológushoz(tükrözés lesz). Kicsit tartok a vizsgálattól így gondoltam bemegyek az orvoshoz, hogy legyen szíves felírni antibiotikumot a gyomorproblémámra. Mellé persze szednék probiotikumot is. Szerintetek? Vagy inkább ne kockáztassak és csináltassam emg a vizsgálatot? Elég rosszat hallottam róla. Köszi.
2014. máj. 26. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk gyomorsav miatt fáj akkor semmit nem fog használni az antibiotikum. Nekem is volt tükrözésem, egyeltalán nem fájdalmas mégcsak egy kicsit sem. L/21
2014. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű orvos nem ír fel csupán a beteg kívánságára semmiféle antibiotikumot, ha úgy gondolja, hogy vírusról van szó, mivel az ellen az antibio egyáltalán nincs hatással. Csináltasd meg a tükrözést, marha kellemetlen, de hamar túl vagy rajta, az a legkorrektebb megoldás.
2014. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum bakteriális fertőzésre való. Ha bekteriális fertőzésed lenne, a doki felírta volna.

Nem értem miért hiszik az emberek okosabbnak magukat az orvosnál...


Egyébként a kérdésedre válaszolva: nem, nem volt még olyan, hogy megmondtam a dokinak, mit írjon fel...

2014. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi, csak gondoltam mivel az orvos vizsgálat nélkül állapította meg, hogy mi a problémám gondoltam a hónapok óta tartó problémáimat megpróbálom kezelni. De akkor megejtem a tükrözést.
2014. máj. 27. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!