Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívinfarktus gyanú?

Szívinfarktus gyanú?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdett szúrni a mellkasom, a szívem környékén. Nem folyamatosan, csak van, hogy egy másodpercre. Kis mértékű légszomj is van, illetve olyan érzés, mintha tele lenne a gyomrom és fel akarna jönni a tartalma. A közérzetem rossz, de lehet, csak azért, mert tartok tőle, mitől van ez. Baloldali zsibbadást még nem éreztem. Mozgásra, vagy ha kimegyek a szabadba, akkor nem is nagyon érzem. A hátam is szokott fájni, meg a derekam. Lehet ez szívroham, vagy annak előjele? Majd lehet elmegyek orvoshoz, csak holnap nincs rendelés, legközelebb szerdán. Volt valakinek már ilyen? Előre is köszi. 21/F

2014. máj. 26. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Némileg a refluxra hajazó tünetek.
2014. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


Ma voltam a háziorvosnál. Közben azóta a fájdalom van, hogy a hátamba és vállamba is kisugárzik, meg egyszer-kétszer szédültem is. Ezeket elmondtam, megvizsgált. Meghallgatta a tüdőmet és a szívemet, nem talált rendellenességet. Megmérte a vérnyomásomat is (110/70). Nem adott sehova beutalót, vagy valami, csak Magne B6-ot ajánlott. Remélem, nem lesz semmi baj ezután.

2014. máj. 29. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2021. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Stressz + reflux. Azóta sok idő eltelt, a reflux néha fellángol, de igazából ennyi.
2021. jan. 16. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!