Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nézek ki majdnem ugyanol...

Miért nézek ki majdnem ugyanolyan súllyal és magasággal vékonynak míg más nagyobb darab?

Figyelt kérdés
tehát 181 cmhez 77-78 kg vagyok és szinte ugyanolyan magassággal más nagyobb darabnak tűnik, én pedig vékonynak. ez miért van? mikor rákérdeztem alig hittem el hogy ő is csak annyi mint én. rajtam akkor miért nem látszik meg, miért vagyok vékony? nem tudom már mennyit kéne felszednem hogy nagyobb darab legyek, lehet hogy genetikailag nem is menne pedig apumon meglátszik. mondjuk ő alacsonyabb is. hiába zabálhatok én értitek éjjel 2kor is, eszem amit megkívánok mégis ez van. nem akarok mindig 2-3 pulóvert felvenni hogy nézzek ki valahogy :D
2009. dec. 30. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ: csonttömeg, alkat, zsírtömeg..stb.ezek szinte mind genetikai tényezők, ha nagyobb darabnak szeretnél tűnni iratkozz be erősítő tornára, neve ellennére ezen az órán izmot nőveltek, amitől nagyobbnak fogsz látszani:)

egyébbként szerencsés vagy. hogy magas és vékony alkat vagy:)

2009. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy valakin 70kilo zsir vagy 70kilo izom van :D

Es fogadd el magad ilyennek.Sokan olnenek az alkatodert :D

2010. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:)
2010. jan. 3. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!