Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszekba kb mennyi egy hormonv...

Maszekba kb mennyi egy hormonvizsgálat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hajlandók beutalni hormonvizsgálatra, azt mondják, nincs rá szükség. Nem menstruálok, csupa pattanás vagyok. Rámkényszerítettek egy tök erős fogamzásgátló amit fél évig kellett szednem, semmi változás nem lett tőle plusz két éve szedek antibiotikumot az arcomra amit nyáron nem lehet szedni mert fényérzékeny és mindig visszajönnek a pattanások. Nem akarom tovább a májamat sem b*szatni. L/21

2014. máj. 27. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

2 éve szedsz antibiotikumot?????

Keress másik orvost.

2014. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Se a háziorvos se a nődoki nem ad beutalót???

Nekem tavaly csinált magándoki, 12 ezer volt, de megérte mert meglett a hiba és már túl is vagyok a kezelésen.

2014. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Telefonálni kell nekik, hogy kivel vannak szerződésben és pontosan rákérdezni, hogy melyik mennyi. Maszekban minden egyes vizsgálati elemért fizetni kell és mindnek külön van díja. Van ami pár szár forint, de van ami több ezer, plusz még valamennyi vérvételi díjat is kell fizetni. Szóval nem merem mondani, hogy 3-5 ezer ft, mert ha véletlenül olyat kérsz, akkor a végösszeg 20 ezer ft is lehet (sajnos nem mindenhol szólnak előre).
2014. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ad egyik sem. A bőrgyógyászom már mondta hogy jó lenne, de a nőgyógyász nem akarja. Mindegyik magándoki amúgy. A háziorvos meg azt mondta, hogy ő nem tudja melyik hormonokra kell a vizsgálat.
2014. máj. 27. 14:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Magándokiként nem ad??? Mondd meg, hogy fizetsz érte, ezután nem kell indok.
2014. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer elmondom neki, ha most se hajlandó akkor elküldöm a fenébe.
2014. máj. 27. 14:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra gyúr a doki, hogy minél több kontrollt fizess neki :S:S

Keress másikat.

Nekem a TB-s doki rögtön kiirt hormonvizsgálatot, amikor mondtam, hogy 2 havonta menstruálok csak.

2014. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de minek jársz magándokihoz, ha ennyire nem érdekli az egészséged, még pénzért sem.

Én az SZTK-ban jobb ellátást kapok, ingyen.

2014. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy tök aranyos, kedves férfi. Koszos kórházba nem megyek ahol lerendeznek 2 perc alatt plusz tele van cigókkal.
2014. máj. 27. 15:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor fizess a kedves aranyos pasinak, aki meg nem gyógyít meg.

Csak akkor nem tudom, hogy orvost akarsz vagy pasit?

2014. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!