Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni egyáltalán?

Fogok még nőni egyáltalán?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok... és 144 cm... ez baszott kicsi.. utálom, hogy mindenki magasabb nálam, és nem tudok vele mit kezdeni, és mindenkitől azt hallom vissza, hogy törpe, meg hasonlók. Nem tudom magamat elfogadni ez miatt. Depressziós vagyok, és vagdosom magam. Igazából most nem ez a lényeg, hanem hogy kb mennyit fogok még nőni? Már Pesten is jártunk kb 2 éve endokrinológián. Voltak valami hormon kezelések, vagy nem tudom mik, ezekből nem kaptam, de most hogy így belegondolok, bárcsak adtak volna, hátha most magasabb lehetnék... :/

2014. máj. 28. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha más panaszod nincs, akkor szinte biztos, hogy fogsz még nőni! Gondolom azért nem kaptál hormonkezelést, mert nem volt indokolt. Hidd el, hogy jobb ez így!

Emiatt ne vagdosd magad és ne érezd magad rosszul! Lehet, hogy egy kicsit későn érő vagy, de majd behozod a többieket idővel!

2014. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg 10-15 cm-t fogsz még nőni a statisztikák alapján. Szóval olyan 160 cm körül lehetsz majd. Az valóban nem sok, de azért már nem a törpe kategória. Mellesleg, fiú vagy lány vagy? Az átlagmagasság ugyebár nemenként is eltér.


Aki emiatt csúfol, azt meg magasról sz@rd le. Sokkal fontosabb tulajdonságok is vannak, mint a testmagasság.

2014. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen statisztikák alapján, ha még a neme sem derült ki? És miért pont 10-15 cm?
2014. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján:

[link]

2014. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, de ezek átlagok, amikből még nem következik, hogy ő már csak ennyit vagy annyit nőhet...
2014. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy valószínűleg és átlagosan. Amit még érdemes megnézni, az a felmenők magassága. Szülők, nagyszülők mindkét ágon.
2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

lány vagyok :)

És háát. nem tudom..hogy leszek-e valaha is 160 .....szép álom......

2014. máj. 28. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor egyáltalán nem vészes ez a magasság. Egy fiúnál azért fura, ha egy fejjel alacsonyabb a párjánál, és gondot okozhat a csajozásnál, de az alacsony termetet még ott sem tartom harakirire okot adó hiányosságnak.

Lánynál meg még direkt jó is, sokan a kisebb hölgyekért vannak oda.

2014. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legtökéletesebb magasság. Csak túl fiatal volnál hozzám.
2014. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!