Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülfájást hogyan lehet csillap...

Fülfájást hogyan lehet csillapítani ( nem csak házilag)? Van-e esetleg valami kenőcs ilyen esetekre?

Figyelt kérdés
Párom füle nagyon fáj. Két napja jár már dokihoz is vele, az orvos megállapította, hogy ez külső fül gyulladás. Kenőcsös géz rakott bele, de mást nem tud vele csinálni. Most jön a hétvége és nagyon szenved. Valakinek van esetleg valami jól bevált módszere ilyen esetekre? A doki azt mondta, hogy csepegtetni felesleges bele, mert az csak közép és belső fül gyulladásra jó. A meleg só nem használt.

2014. máj. 30. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
antibiotikumot nem kapott? Vagy legalább a géz antibiotikumos? Más nincs, csak a fájdalomcsillapító bevétele.
2014. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem írt fel a fájdalomra és a gyulladásra? Ha ilyen erős fájdalma van, akkor talán kellene a gézcsíkon kívül valamilyen gyulladásgátló és fájdalomcsillapító is. Én visszamennék az orvoshoz, vagy ha más rendel, akkor máshoz.
2014. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos fül gyertya, szerintem gyógyszertárban próbáld beszerezni. NEm biztos hogy találsz szerintem nekem külföldről hoztak. Le kell feküdni oldalra, a gyertyát a fajos fülbe kell 'dugni' es a kiálló végét meggyujtani :) kicsit veszélyesen néz ki. De létezik kimondott test gyertya is pl gerincfajdalomra. [link]
2014. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van fájdalom csillapító fülcsepp. Nem emlékszem a nevére, de a lányom kapta kiskorában. Kérdezd meg a patikában, hogy mi a neve?
2014. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!